سرمایه گذاری

سرمایه گذاری، در واقع همان افزایش و مدیریت دارایی ها برای به حداکثر رساندن سود صاحبان سرمایه است که کمترین زیان ممکن در سرمایه گذاری را متحمل شوند.

هدف ما از این کار ارائه بهترین مشاوره در امور سرمایه گذاری به صاحبان سرمایه ای است که هدف خود را کسب بیشترین سود از سرمایه گذاری با حداقل ریسک بنا نهاده اند. در واقع حوزه کلی فعالیت‌های تخصصی مدیریت سرمایه اوراق بهادار، بورس، سهام، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و حتی مدیریت سرمایه‌گذاری‌های شخصی و بانکداری است.

ارزش گذاری سهام

ارزش گذاری سهام

ارزش سهام: خوب، بد و زشت

 

سرمایه گذاران با ارزش سهام رابطه ای نه چندان خوب دارند. از یک سو، دوست داشته می شوند زیرا بر احساسات سرمایه گذار راجع به سهام تاثیر دارند. از طرفی دیگر، نفرت انگیز هستند زیرا معمولا میتوانند ابزاری قابل دستکاری برای فروش باشند.

 
 

مشاوره در امور سرمایه گذاری

مشاوره در امور سرمایه گذاری

مشاور سرمایه گذاری

 

مشاور سرمایه گذاری کیست؟

مشاور سرمایه گذاری، هر شخص یا گروهی است که توصیه های سرمایه گذاری می کند یا در تحلیل اوراق بهادار، در قبال مقداری هزینه، راهنمایی ارائه می دهد. مشاوران سرمایه گذاری در واقع طراحان مالی و متخصصین در امور مالی هستند که راه افزایش دارایی را به مشتریان خود نشان می دهند. 

تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری

تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری

تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری

 

تحلیل سرمایه گذاری چیست؟

تحلیل سرمایه گذاری، معیاری وسیع است که دربردارنده ارکان ارزیابی دارایی ها، بخش ها، و روندهای مالی می باشد. این عمل می تواند شامل تحلیل سوابق گذشته به منظور پیش بینی عملکرد آینده، انتخاب بهترین ابزار سرمایه گذاری مطابق میل سرمایه گذار، ارزیابی اوراق بهادار یا دسته ای از آنها، برای ریسک، پتانسیل بازدهی یا نوسان قیمت نیز باشد.

درخواست تنظیم جلسه حضوری
لطفا جهت تنظیم جلسه حضوری فرم زیر را تکمیل فرمائید . بخش اداری در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و جلسه حضوری تنظیم میگردد.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

کد جدید