مشاوره در امور سرمایه گذاری

مشاوره در امور سرمایه گذاری

مشاور سرمایه گذاری

 

مشاور سرمایه گذاری کیست؟

مشاور سرمایه گذاری، هر شخص یا گروهی است که توصیه های سرمایه گذاری می کند یا در تحلیل اوراق بهادار، در قبال مقداری هزینه، راهنمایی ارائه می دهد. مشاوران سرمایه گذاری در واقع طراحان مالی و متخصصین در امور مالی هستند که راه افزایش دارایی را به مشتریان خود نشان می دهند. 

 

توصیف مشاور سرمایه گذاری

مشاوران سرمایه گذاری به عنوان یک حرفه ای در صنعت مالی، به وسیله ارائه ی مشاوره به مشتریان در قبال دریافت هزینه ای مشخص، کار می کنند. اغلب مشاوران دارای سطحی از اختیار هستند که به آنها اجازه می دهد تا بدون مجوز رسمی، از طرف مشتریان رفتار کنند. با این حال، قدرت اختیار باید رسماً توسط مشتری ارائه شود.

 

صندوق های مشترک سرمایه گذاری نیز مشاور سرمایه گذاری هستند، اما کارگزاران سهام مشاوره نمی دهند، چرا که خسارت بر اساس دارایی منبع درآمدشان نیست. بسیاری از مشاورین سرمایه گذاری مبلغی مشخص برای خدمات خود یا درصدی از دارایی های مورد نظر را دریافت می کنند. معمولا اختلاف سلیقه های محدودی بین مشاور و مشتری وجود دارد، زیرا مشاور فقط در صورتی بیشتر دریافت می کند که دارایی های مشتری در نتیجه انتخاب های مشاور رشد داشته باشند.

 

مشاوره در امور مالی و سرمایه گذاری خود را به مشاوران ما در شرکت گروه مشاوران مدیریت فرایند نگر هوشمند بسپارید.

 

درخواست تنظیم جلسه حضوری
لطفا جهت تنظیم جلسه حضوری فرم زیر را تکمیل فرمائید . بخش اداری در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و جلسه حضوری تنظیم میگردد.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

این فیلد الزامی است.

کد جدید